Як Deutsche Telekom за допомогою Camunda і RPA успішно трансформував бізнес-процеси

Сьогодні автоматизація бізнес-процесів в компаніях стає все більш затребуваним способом досягнення цілей розвитку, а масштабування бізнесу і зменшення трудовитрат, пов’язаних з рутинними процесами, успішно допомагає досягати технологія RPA (роботизована автоматизація процесів).
Так, Deutsche Telekom – одна з провідних світових інтегрованих телекомунікаційних компаній, успішно масштабувати автоматизацію і досягла поставлених цілей, використовуючи RPA і Camunda.

Deutsche Telekom управляє одним з найбільших в Європі впроваджень роботизованою автоматизації процесів (RPA), автоматизуючи понад 450 процесів, керованих 3000 автоматичними ботами. Незважаючи на те, що в минулому році завдяки RPA було зекономлено понад 93 мільйонів євро, сервісний підрозділ Deutsche Telekom, яке обслуговує 100 мільйонів клієнтських запитів щороку, прийняло рішення поступово переходити від автоматизації фронтенда до автоматизації бекенд, замінюючи ботів на API. RPA була однією з небагатьох технологій, яку можна було впровадити швидко і без особливих труднощів.

Результати були досить швидкими і значними. Але в зв’язку з необхідністю реалізовувати запити на зміни в інших діючих системах, Deutsche Telekom також зіткнулися і труднощами масштабування. Щоб розділити технологічний і технічний рівень, компанія побудувала нову платформу, де Camunda стала основним механізмом, який обробляє всі бізнес-процеси в BPMN і DMN, координує RPA, а також призначені для користувача завдання в наскрізних процесах.

Integrity Vision співпрацює з вендором Camunda протягом тривалого часу. Продукти вендора є вдалим і ефективним вибором для організації бізнес-процесів компаній. Зручність і простота інтерфейсу, ліцензування та прозорість додають вагомості продуктів і рішень Camunda.

Детальніше про те, як відбувалася трансформація і шляхи до успіху, читайте на офіційній сторінці вендора: https://camunda.com/blog/2020/10/automation-reinvented/

Вам може сподобатись
Рубрика: світ IT
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним