ThinkSystem SR950 встановив новий світовий рекорд

Lenovo ThinkSystem SR950 з процесорами Intel Xeon Platinum 8280L встановив світовий рекорд продуктивності по KPI пропускної здатності для редакції SAP BW і SAP HANA Standard Application Benchmark Version 3 з 1,3 мільярдами початкових позицій.

Тест відноситься до додатка SAP Business Warehouse (SAP BW), що працює на платформі SAP HANA. Він повністю відповідає правилам SAP Benchmark Council, пройшов аудит і сертифікацію SAP SE. Тест був проведений інженерами Lenovo в лабораторії продуктивності центру обробки даних Lenovo у Вальдорфі.

Сервер SR950 показав наступні результати продуктивності:

  • Етап 1: Фаза завантаження даних = 12145 (час виконання останнього набору даних в секундах);
  • Етап 2: етап пропускної здатності запитів = 11620 (виконаних запитів на годину);
  • Етап 3: етап виконання запиту = 81 (загальний час виконання етапу складного запиту в секундах).

ThinkSystem SR950

Lenovo ThinkSystem SR950 призначений для підтримки найвимогливіших і критично важливих робочих навантажень: бази даних в оперативній пам’яті, великі транзакційні бази даних, пакетна аналітика та аналітика в реальному часі, ERP, CRM і робочі навантаження віртуалізованих серверів. Обчислювальна потужність сервера може бути збільшена з 2 до 8 процесорів, а завдяки 96 роз’ємів DIMM він підтримує до 24 ТБ високошвидкісної пам’яті. Модульний дизайн SR950, надає простий і легкий доступ до внутрішніх компонентів з фронтальної та тильної сторін, а також дозволяє швидко виконувати модернізацію та обслуговування, тим самим забезпечуючи максимальну експлуатаційну готовність сервера.

SR950 об’єднує в собі безліч функцій відмовостійкості та високої доступності в конструкції з високою щільністю розміщення, оптимізованої для стійки 4U, яка скорочує простір, необхідний для підтримки масових мережевих обчислювальних операцій, і спрощує обслуговування.

Lenovo XClarity Controller – це абсолютно новий апаратний механізм управління, вбудований в кожен сервер ThinkSystem. Технологія XClarity полегшує і стандартизує інтеграцію, тим самим скорочуючи час розгортання серверів до 95% в порівнянні з інтеграцією вручну. XClarity Controller відрізняється лаконічним графічним інтерфейсом користувача, галузевими стандартними API-інтерфейсами REST, що відповідає стандарту Redfish, і завантажується вдвічі швидше, ніж сервери попереднього покоління, з оновленням прошивки до 6 разів швидше.

SAP BW для SAP HANA Benchmark

SAP BW, версія для стандартного додатка SAP HANA Benchmark, версія 3, є останнім доповненням до списку тестів для SAP Business Warehouse. Він використовує можливості SAP HANA для обробки еталонного робочого навантаження. Допустимі обсяги даних кратні 1,3 мільярдам початкових записів.

Тестовий сценарій являє собою типовий середній клієнтський сценарій і обсяги для SAP BW, що працює на SAP HANA. Тест імітує різних користувачів з різними аналітичними вимогами та вимірює ключовий показник ефективності (KPI), що відноситься до кожної з трьох стадій тестування:

  • Фаза завантаження даних, тестування затримки даних і навантаження продуктивності;
  • Фаза обробки запитів, тестування продуктивності з помірно складними запитами;
  • Фаза виконання запиту, тестування продуктивності з дуже складними запитами.

Дізнатися більше про тести можливо за адресою: https://www.sap.com/about/benchmark.html

Вам може сподобатись
Рубрика: світ IT
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним