Red Hat OpenShift Container Platform — корпоративна версія Kubernetes

Red Hat OpenShift Container Platform – платформа для розробки, розгортання і використання контейнерних додатків у хмарному середовищі. Платформа максимально спрощує рутинні процеси. OpenShift працює як інфраструктура для автоматизації завдань з оновлення та менеджменту додатків хмарного стеку. Це рішення взаємодіє з багатьма CI/CD інструментами, такими як Jenkins, Argo CD. Ця платформа вам підійде, якщо ви працюєте за методологією DevOps і CI/CD, які дозволяють здійснювати швидку інтеграцію процесів розробки й оперативно реагувати на те, що відбувається, швидко виправляючи помилки.

Red Hat — лідер у розробці й обслуговуванні контейнерних проектів із використанням відкритого вихідного коду. Великою перевагою є те, що компанія забезпечує супровід вашого рішення й операційної системи протягом усього життєвого циклу.

Крім цього, Red Hat без проблем може розгортати кластери для вже існуючої інфраструктури замовника, що може стати вагомим плюсом на додаток до всіх інших переваг. OpenShift працює на базі надійних контейнерів Linux, RHEL CoreOS, а також — переважно з Kubernetes, який є основоположним стандартом роботи з контейнерами. Використовуючи контейнери Kubernetes, Red Hat OpenShift пропонує автоматичну установку, оновлення та управління життєвим циклом для кожної частини вашого стеку контейнерів — операційної системи, Kubernetes та служб кластера, додатків та сховища даних.

RHEL CoreOS – оптимізована контейнерна версія мінімального набору компонентів, яка була включена в Container Linux-середовище у 2014 році.

Red Hat стала лідером у роботі з Kubernetes з моменту створення проекту. Компанія досягла частки ринку впровадження контейнерного програмного забезпечення у 44%. А сама платформа була перевипущена 15 разів за останні 4 роки. Кожне нове її оновлення надає розширений спектр можливостей і додаткових переваг у Kubernetes та інших контейнерних проектах.

Red Hat постаралися створити якомога більше можливостей для вибору. Вони розгортають й упаковують додатки з використанням передових методів управління та автоматизації таких типових задач, як оновлення, резервне копіювання і масштабування. Так, OpenShift Service Mesh надає спосіб управління додатками за допомогою мікросервісів й обчислювальних ресурсів. OpenShift Serverless використовується в якості трампліну для запуску, який економить ресурси, допомагаючи на початку розгортання і старту безсерверних додатків. А OpenShift Pipelines відстежує і запускає конвеєри CI/CD із єдиної точки управління. Завдяки цьому, стала можливою оптимізація інтерфейсу додатків. Частина системи Virtualization переносить віртуальні машини в OpenShift, що дає можливість розробникам використовувати одні і ті ж інструменти у роботі. Таким чином, ми виключаємо можливі застої IT-служб, яким у разі відсутності перерахованих вище інструментів, потрібно робити все самостійно. Також, впроваджуючи будь-яку з підтримуваних версій OpenShift, причетність фахівців до процесу стає максимально комфортною — їм не потрібно розпорошувати свою увагу між різними віртуальними площинами і операційними системами. Впроваджуючи платформу, компанія отримує безпечну і сучасну платформу управління додатками, без необхідності думати про своєчасність оновлень чи їх відсутність.

Аналізуючи різні рішення, наша компанія прийшла до висновку, що OpenShift як корпоративна версія Kubernetes є найбільш універсальним і придатним для корпоративних клієнтів рішенням. Впровадивши його, ви отримуєте ряд переваг над конкурентами: скоротите терміни виведення і реалізації нових продуктів, відійдете від непотрібних витрат на розробку і тестування власних рішень, зможете контролювати роботу додатків на рівні коду, впливати на функціональність і отримувати максимально гнучкі рішення.

Integrity Vision займається інтеграцією OpenShift і забезпечує підтримку рішення протягом усього життєвого циклу інтегрованої платформи. Маючи значний досвід спільно реалізованих проектів, можемо говорити про високу надійність та ефективність платформи.

Вам може сподобатись
Рубрика: продукти та рішення
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним