Сила в єдності

Участь компанії Integrity Vision у програмі фонду "Благомай"

У період пандемії термінової допомоги та підтримки потребують найбільш вразливі верстви населення. Саме на долю жінок, дітей і людей з обмеженими можливостями припадають найважчі наслідки, пов’язані з пандемією коронавірусу COVID-19.

У цей важкий для нашої країни період, коли щодня збільшується число жертв коронавірусу, ми вирішили допомогти створити максимально безпечні умови для дітей в дитячих будинках, оскільки вони зазвичай мають ослаблений імунітет і хронічні захворювання. Співробітники дитячих будинків відчувають тривогу і висловлюють стурбованість через високий ризик масового зараження і нестачу необхідних засобів захисту для себе і своїх підопічних.

Соціальна місія компанії Integrity Vision – являти свої принципи та цінності, шляхом об’єднання свідомих людей, які реалізовують добрі ініціативи та роблять це спільними зусиллями.

У пошуку надійного партнера для реалізації благодійних проєктів ми зустріли фонд “Благомай, цінності якого збіглися з нашими. Понад рік наша компанія співпрацює з фондом і регулярно бере участь у благодійних програмах і проєктах фонду, допомагаючи дітям-сиротам.

“Благомай” допомагає людям, компаніям і спільнотам робити добрі справи. Концепція діяльності фонду – «від людей до людей». Це означає, що брати участь в проєктах фонду може будь-яка людина, незалежно від її фінансового стану, національності та інших відмінностей. Основний напрямок фонду — допомога дітям-сиротам, які проживають в дитячих будинках України та допомога дітям-сиротам переселеним із зони АТО.

“Благомай” розуміється буквально як “благо май” і розкриває девіз фонду: “Благодійність заради майбутнього!”

Співзасновники фонду Тетяна Карапетян і Костянтин Голубятніков

З настанням епідемії та введенням карантинних заходів в Україні, регулярна програма фонду “Медичний кабінет” для облаштування медичних кабінетів в дитячих будинках набула ще більшої актуальності. Фонд отримав термінові запити від 44 дитячих будинків на суму 1 452 000 грн з метою придбання важливого обладнання для кварцування кабінетів, бактерицидних опромінювачів, безконтактних термометрів, тонометрів, засобів індивідуального захисту та ін.

Компанія Integrity Vision прийняла рішення підтримати проєкт і допомогти дитячим будинкам в боротьбі з коронавірусом. Пожертвування склало близько 30% від загальної суми збору і покрило суму, що бракувала на момент пожертвування за програмою “Медичний кабінет”.

Маючи можливість допомагати, ми завжди допомагаємо один одному в проєктах, у розв’язанні задач і в непростих життєвих обставинах. І коли світ опиняється в скрутному становищі, то першим ділом хочеться підтримати тих, хто не може це зробити сам.
Фотоотчет по результатам закупок

Ми вдячні фонду “Благомай за ініціативу в створенні програми “Медичний кабінет” і можливість підтримати дитячі будинки України. Нам вдалося закрити основний збір коштів за програмою, проте актуальність допомоги на закупівлю засобів індивідуального захисту і витратних матеріалів для запобігання захворювань в дитячих будинках залишається, тому дію програми пролонговано. Приєднатися і підтримати програму можна на офіційній сторінці фонду. Тільки об’єднавшись ми зможемо зупинити поширення епідемії в Україні!

Добро є вічна, вища мета нашого життя. Як би ми не розуміли добро, життя наше є не що інше, як прагнення до добра.

Лев Миколайович Толстой

Вам може сподобатись
Рубрика: про нас
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним