Нові сервери Lenovo ThinkSystem SR850 V2 і 860 V2 для критичних завдань бізнесу

З листопаду 2020 року в Україні доступні для замовлення нові сервери виробництва Lenovo Data Center Group (DCG) серії ThinkSystem SR860 V2 і SR850 V2. Програмне забезпечення з новітніми процесорами Intel Xeon Scalable третього покоління.

ThinkSystem SR860 V2 – це двох або чотирьох процесорний сервер висотою 4U. У нього можна встановити до 48 накопичувачів розміром 2.5 дюйма, половина з яких може бути NVMe накопичувачами.

Максимальний розмір оперативної пам’яті становить 12 Терабайт. Підтримується також установка до 12 Тбайт незалежній пам’яті Intel Optane. Сервер підтримує до 4 прискорювачів NVIDIA подвійної ширини. Інтегрований слот OCP 3.0 має простий механізм заміни адаптера без додаткових інструментів. ThinkSystem SR860 V2 підтримує віддзеркалення пам’яті і апаратну корекцію помилок Chipkill. Чотири блоки живлення забезпечують резервування рівня N + 1.

SR850 V2 відрізняється меншим розміром (2U), підтримує до 4 процесорів Intel Xeon Cooper Lake, до 48 модулів оперативної пам’яті DDR4-3200 і 24 накопичувача NVMe, SAS або SATA.

Сервери SR850 V2 і SR860 V2 призначені для вирішення завдань корпоративної віртуалізації, виконання різних CRM, ERP, баз даних SQL, розгортання середовищ VDI і оточень SAP HANA. Гнучка конструкція ThinkSystem SR860 V2 дозволяє швидко оновлювати процесори і пам’ять, а велика ємність зберігання допомагає йти в ногу із зростанням обсягу даних.

Вищеописані технології вже встановили безліч рекордів продуктивності. Integrity Vision — лідер серед IT-компаній, які займаються установленням та налаштуванням серверів. Ми, як ніхто інший, знаємо, що правильно спроєктована серверна інфраструктура і система зберігання даних – основа для забезпечення максимальної продуктивності бізнесу. Lenovo ThinkSystem SR850 V2 і 860 V2 — відмінний вибір для вирішення критичних завдань бізнесу і реалізації його цілей.

Вам може сподобатись
Рубрика: світ IT
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним