Integrity Vision у ТОП-5 системних інтеграторів України

Integrity Vision зайняла четверте місце в щорічному рейтингу “Кращі системні інтегратори 2019 року” за версією журналу “Мережі та Бізнес”. Видання на постійній основі проводить дослідження ринку. Результати 2019 року обов’язкові до розгляду, оскільки далі ситуація на ринку може грунтовно змінитися. COVID-19 підкоригував плани IT і замість стрімкого зростання ми спостерігаємо його спад. Редакція журналу передбачає скорочення ринку як мінімум в 2 рази. Відповідно, підсумки дослідження 2020 року однозначно стануть для багатьох сюрпризом.

Повернімося до результатів вже опублікованого дослідження. У 2019 ринок виріс на 22-23% і склав 13.8 мільярдів гривень. Значно збільшилася кількість компаній-інтеграторів. У той же час число замовників стало менше. У зв’язку з зовнішніми обставинами, замовники скоротили свій бюджет, а деякі з них – зовсім припинили свою діяльність. Але на тлі цього виділилися державні установи, які продовжують працювати у стабільному режимі. Багато хто зараз переглядає свої стратегії і політику ведення бізнесу, розуміючи, що ринок вже не буде колишнім, а значить потрібно перебудуватися під сучасні реалії, використовуючи передові технології автоматизації і безпеки. Велику важливість набуває напрямок кіберзахисту і, головне – бізнес тепер підходить до цього ще більш усвідомлено, так як з введенням карантину почастішали випадки фінансових махінацій.

Лідерами ринку системної інтеграції 2019 року стали п’ять компаній: ІТ-Інтегратор, S&T Ukraine, AM Integrator Group, Integrity Vision, IT Solutions. Integrity Vision другий рік поспіль входить у ТОП-кращих, займаючи четверту позицію в рейтингу.

В досліджений період ми активно працювали з проектами сфери антифрод-рішень, сформувавши професійну команду і наростивши унікальну експертизу на ринку, успішно реалізувавши перший проект у великому українському банку. 

У компанії також відбулося розширення вектора BPM-рішень, була збільшена команда, посилені компетенції і реалізовані безліч проектів для фінансового сектору. У списку досягнень – модернізація інфраструктури систем зберігання даних для Національного Банку України, перший в Україні проект впровадження антифрод-системи IBM Safer Payment для одного з найбільших банків України, контракт щодо впровадження BPM-системи з одним з найбільших банків СНД, впровадження SIEM-системи в великої нафтогазової організації.

Ми раді знову опинитися у рейтингу найбільш стабільних і надійних компаній України в сфері системної інтеграції. Дякуємо нашим клієнтам за довіру і довгострокове партнерство, яке дозволяє реалізовувати якісні та цікаві проекти. Зараз ринку, як ніколи, важливо триматися разом і тому бажаємо нашим партнерам проявляти максимальну гнучкість, щоб і далі залишатися на стабільних позиціях ринку, в бізнесі і в житті уцілому, – підкреслює генеральний директор Integrity Vision Інна Соловйова.

Вам може сподобатись
Рубрика: про нас
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним