Integrity Vision запускає серію мітапів для розробників

Починаючи з серпня в компанії нова традиція обміну знаннями — мітапи для розробників на постійній основі! Першу зустріч відкрив спікер і наш Senior Java developer Григорій Сусліч з темою — “Створення веб-додатку Spring Boot з нуля”.

Головне завдання мітапа — передача знань, можливість поділитися досвідом. Перша зустріч була присвячена таким темам, як секрети та хитрощі Spring і Hibernate, а ще команда розібрала кейс REST API й конфігурацію додатку.

Що кажуть про мітап самі розробники?

Віктор Іванченко — керівник команди Camunda

Спочатку у мене були досить сумнівні очікування від цього мітапу. Виходячи з його тематики я очікував що ми будемо в 10-й раз проходити те, що вже кожен з учасників проходив самостійно або в рамках комерційних проєктів. Але після перших 10 хвилин стало зрозуміло, що в ході мітапу розглядатимуться корисні та незнайомі мені раніше “примочки” в уже нібито добре знайомих технологіях і техніках.

Заняття пройшло на висоті! Думаю, що я, і інші хлопці теж, дізналися для себе багато корисного. Не факт, що все з почутого знадобиться, але вже якщо розглянутий кейс трапиться — ми будемо у всеозброєнні й готові до вирішення завдань.

Сподіваюся, що і на наступних мітапах ми просуватимемося аналогічно: будемо дізнаватися секрети добре знайомих технологій або ж занурюватися в нові та раніше нам незнайомі.

Роман Божок — інженер-програміст

Найяскравіше враження від мітапу — це виступ спікера, Григорія Сусліча.

Сама подія була дуже корисною для мене, як для розробника. Дізнався пару нових аспектів, а ще було корисно повторити вже пройдене. В майбутньому чекаю нові івенти від компанії — хочеться підвищувати пізнання у сфері створення веб-додатків.

Ігор Коряченко — інженер-програміст

Якщо дивитися на мітап з точки зору розвитку хард скілів — він став чудовим повторенням пройденого, а ще вдалося дізнатися пару нових для себе моментів. На мій погляд, головна мета такого мітапу — створення ком’юніті, можливість зібратися й обговорити новини індустрії (оскільки, багато хто нині працює віддалено).

У майбутньому чекаю нових мітапів з розбором цікавих кейсів!

Оксана Себало — інженер-програміст

Мітап дуже сподобався, було багато цінної інформації! Я не так давно вивчаю Java, тому деякі моменти були особливо цікавими. Десь я дізналася щось нове, десь —  згадала, що вивчала раніше.

Від нових мітапів чекаю розбору цікавих кейсів!

Микита Мохнач — інженер-програміст

На мітапі дізнався деякі тонкощі роботи з базою даних. Корисно також було дізнатися більш детально про роботу транзакції та проксі.

Що стосується основного кейсу мітапу — Spring Boot — основні речі по ньому я знав, але було вкрай корисно дізнатися про опцію open-in-view, яка в Spring Boot по дефолту увімкнена.

Від нових мітапів у компанії чекаю нових корисних знань від досвідчених фахівців!

Ігор Ковальчук — інженер-програміст

Я на мітапі дізнався про оптимальний спосіб взаємодії Enum з Hibernate, про структуру і принципи роботи Kubernetes, про транзакції в Spring Boot. І ще багато всього, чого відразу не згадаєш.

Надалі на подібних зустрічах хочу отримувати нові корисні знання, поглиблювати вже наявні, дізнаватися якісь нові фішки / трюки, корисні в роботі.

Міла Підгорна — керівник департаменту програмних рішень

Головна мета проведення подібних мітапів з розробниками — розвиток хард скілів, можливість обміну думками зі спікерами по «наболілим» темах. А ще це один з командоформуючих факторів (створення ком’юніті розробників).

Також це можливість «мотивувати» розробників на «прокачування» своїх скілів. Зустріч з синіорами і їх компетенції надихають і дають правильний рух вперед новачкам. Проводячи час у більш неформальному середовищі розробники готові потім «шерити» знання один з одним і в робочий час. Це допомагає знаходити швидкі та оптимальні рішення і прибирає кордони між людьми навіть під час віддаленої роботи.

Звичайно, ми не збираємося зупинятися на одному мітапі! За результатами кожного мітапу збираємо зворотний зв’язок від колег: які теми їх цікавлять для освітлення в майбутньому? Що їм було б корисно? Опрацьовуємо заздалегідь зі спікерами тематику на наступний квартал (ті теми, які на думку спікерів актуальні та вимагають докладного розгляду).

Адже розвиток — одна з ключових цінностей компанії Integrity Vision. Ми в Integrity Vision продовжуємо традицію мітапів з розробниками й триматимемо вас в курсі нових тем і цікавих спікерів. Чекайте наших анонсів на сторінці Integrity Vision Career!

Вам може сподобатись
Рубрика: наша команда
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним