Integrity Vision – перший в Україні Gold Partner Camunda

29 листопада Integrity Vision першою в Україні отримала статус Camunda Gold Partner. Це підтверджує, що наша компанія володіє необхідними компетенціями та спеціалістами, які потрібні для якісної реалізації проєктів по впровадженню, автоматизації та управлінні бізнес-процесами. 

Впродовж партнерства з компанією Camunda наші фахівці реалізували і продовжують працювати над проєктами по впровадженню платформи Camunda EE для автоматизації бізнес-процесів. Integrity Vision працює над побудовою центрів компетенції у замовників, проводить навчання для спеціалістів: від бізнес-аналітиків і розробників до спеціалістів служби техпідтримки. 

Серед компаній, які скористалися нашими послугами: Райффайзен Банк Аваль, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Альфа-Банк Україна. 

Ми постійно підвищуємо експертизу нашої команди, аби замовники могли більш ефективно розвивати свій бізнес.

Camunda Services GmbHрозробник програмного забезпечення для автоматизації процесів. Відкрита платформа для документообігу та автоматизації бізнес-процесів об’єднує бізнес-користувачів та розробників програмного забезпечення.

Integrity Vision — українська сервісна IT-компанія, яка існує на ринку 11 років. Компанія розробляє рішення для корпоративного бізнесу та спеціалізується на автоматизації бізнес-процесів, інтеграційних проектах, інформаційній безпеці та побудові IT-інфраструктури. Клієнтами Integrity Vision є банки, промислові підприємства, телекомунікаційні та фармацевтичні компанії, а також торгівельні мережі. 

×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним