IBM Think Kyiv 2020: підтримка і допомога IT-індустрії

Учора відбулася щорічна технологічна конференція IBM в Україні, присвячена інноваціям у галузі штучного інтелекту, хмарних технологій, впровадження інфраструктурних рішень і інформаційної безпеки – IBM Think Kyiv 2020.

Більшість компаній із усього світу зараз відновлюють свою роботу після карантину, формуючи знання про те, які уроки можна витягти з того, що сталося під час кризи. Прийшов час зрозуміти, які моделі і технології працюють краще і використовувати їх в роботі компаній.

Розпочався саміт зі вступної промови генерального директора IBM Україна Богдана Хорощака, який наголосив на важливості прискорення процесів трансформації в сьогоднішніх реаліях:

Відкритість до нових технологій — це те, що дозволяє тримати руку на пульсі при будь-яких умовах. Для керівників українських компаній саме зараз доцільно задуматися про єдину, відкриту IT-архітектуру, яка охоплювала б усі процеси: від тих, які відбуваються в центрі обробки даних до найвіддаленіших точок корпоративної мережі, а також слід активніше переходити на хмарні технології і бути відкритими до експериментів. Ви швидко помітите як налагоджена IT-архітектура сприяє появі інновацій в різних точках екосистеми, допомагає створювати продукти та сервіси, які будуть актуальними для нового світу, масштабувати бізнес і власну перспективу. І, якщо ще 20 років тому були прогнози, що кожна компанія стане інтернет-компанією, то вже сьогодні ми бачимо, що бізнес все більше і більше починає використовувати штучний інтелект, гібридні хмари і переваги мобільного зв’язку.

Намагаючись всіляко підтримати бізнес та соціальні ініціативи, IBM відкрили вільний доступ до різних дослідних ресурсів, запустили додаток, щоб стежити за ходом пандемії і створили віртуальних інформаційних асистентів на базі штучного інтелекту для урядових організацій, сфери охорони здоров’я та навчальних закладів.

IBM прагне зробити світ кращим місцем. Така місія нашої компанії. Адже технологічний процес сприяє вирішенню не тільки бізнес, а й соціальних проблем, — прокоментував позицію генеральний директор корпорації в Україні.

На конференції обговорювалися питання того, як підвищити надійність ІТ і забезпечити безперервність бізнес-процесів, захиститися від кіберзагроз, змінити режим роботи і трансформуватися, не втративши при цьому позицій і зберігши стабільну конкурентоспроможність на ринку. Фокус обговорення на цей раз був направлений на методи впровадження, оптимізації та використання новітніх технологій в різних галузях. Блок конференції для розробників вмістив в себе рішення по створенню і модернізації додатків з поясненнями до них. Серед цих рішень мультихмарні додатки на платформі OpenShift і інтеграційні рішення з використанням Watson Assistant.

Ціла панельна дискусія була присвячена темі побудови Security Operations Center. В ході обговорення своїм баченням поділився керівник підрозділу IBM Security Андрій Кузьменко:

Головна мета SOC — щоб безпека приходила до бізнесу і говорила про проблеми і загрози, а не бізнес приходив до безпеки, коли щось вже відбулося. Головна мета — бути на крок попереду самих загроз. SOC — це поєднання людей, процесів, технологій. Це — координація дій.

Незважаючи на те, що конференція IBM Think Kyiv проходила в онлайн-режимі, вона виявилася досить плідною і цікавою. Програма заходу була насичена корисними доповідями і обговореннями. Переважно обговорювалися зміни в світі кібербезпеки, побудова SOC, координація і регулювання дій швидкого реагування за допомогою IBM, а також хмарні і інфраструктурні рішення.

Для Integrity Vision є важливим будь-який новий досвід, тому наша команда з великим задоволенням відвідує IBM Think Kyiv 2020 вже кілька років поспіль.

 

Вам може сподобатись
Рубрика: світ IT
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним