“DevOps Camunda Training” – підвищуємо компетенції в Берліні

Інвестування в людський капітал – гарантія успіху в бізнесі. Все більше компаній, незалежно від роду діяльності та кількості працівників, займаються розвитком власної команди. Розвиток персоналу визначає компанію як професійного гравця ринку, націленого на постійне вдосконалення й досягнення результатів.

Знання вимог ринку, розуміння трендів і багатий досвід роботи з великими міжнародними компаніями-партнерами дає нам чітке розуміння необхідності розвитку різних компетенцій у своїх співробітників. Оскільки Integrity Vision – єдиний офіційний представник Camunda в Україні, цей статус зобов’язує нас постійно підвищувати експертизу в роботі з платформою по автоматизації бізнес-процесів.

Зараз ми реалізовуємо великий проект по впровадженню Camunda BPM в одному з найбільших банків України. Одним з фахівців, який бере участь в проекті, є наш DevOps Віктор Долина. В кінці минулого року Віктор успішно пройшов курси “DevOps Camunda Training” і розповів, як пройшло навчання.

Фахівці з Польщі, Німеччини та інших країн приїхали, щоб дізнатись, як правильно встановлювати, налаштовувати, експлуатувати й контролювати Camunda BPM в різних системних середовищах і архітектурі. Експерти вендора ділилися практичними порадами у сфері моделювання та автоматизації процесів для спрощення різних операцій. Отримані знання вже успішно застосовуються на практиці, значно покращуючи ефективність роботи над проектами, й приносячи добрі результати замовникам.

В Integrity Vision до розвитку персоналу ставляться не просто, як до тренду. Допомагаючи своїм співробітникам складати карти професійного розвитку, ми не тільки отримуємо кваліфікованих фахівців у своїй команді, а також зміцнюємо зв’язок між компанією і співробітниками. Відштовхуючись від отриманого досвіду в Берліні і плануючи свій подальший розвиток, Віктор сказав наступне:

В Integrity Vision досить багато різноманітних завдань і в кожному хочеться дізнатися щось нове. Дякую компанії за можливість взяти участь у цікавих проектах, а також навчитися чомусь корисному.

Віктор Долина, DevOps

Вам може сподобатись
Рубрика: про нас
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним