CrowdStrike – новий партнер Integrity Vision з кібербезпеки

Integrity Vision активно розвиває свої компетенції і розширює партнерську мережу компанії. Сьогодні ми раді представити нового партнера в нашому портфелі рішень з кібербезпеки. Це оновлення дає можливість нашим клієнтам бути стійкими і відчувати себе впевнено в цифровому сегменті, маючи під рукою гнучку і надійну систему кіберзахисту.

Компанія починає працювати з вендором CrowdStrike. Це світовий лідер в області захисту кінцевих пристроїв. Відомим рішенням CrowdStrike є платформа Falcon – перша хмарна платформа для захисту кінцевих пристроїв. Вона працює на основі штучного інтелекту. Рішення забезпечує захист в режимі реального часу. CrowdStrike Falcon – масштабується рішення, яке включає в себе різні модулі для захисту хмарного простору і локальних мереж з різними кінцевими пристроями, включаючи ноутбуки, персональні комп’ютери, сервери і т.д. Всі модулі розміщені на платформі Falcon за допомогою єдиної хмарної консолі управління та агента для кінцевого пристрою. Серед них: Falcon Prevent, Falcon Insight, Falcon Device Control, Falcon Overwatch, Falcon Discover, Falcon Spotlight, Falcon X. Falcon Search Engine, Falcon Sandbox.

Експерти Integrity Vision завжди в потоці нових технологій і тенденцій в сфері кібербезпеки. Професійний рівень знань і навичок фахівців зростає, а коло партнерів розширюється. Наша компанія рада цьому і піклується про те, щоб задовольняти будь-які виниклі потреби наших клієнтів і забезпечити максимальну безпеку бізнесу, так як це – запорука його успіху і стабільності.

Вам може сподобатись
Рубрика: про нас
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним