CamundaCon 2020: майбутнє автоматизації бізнес-процесів

8 – 9 жовтня відбулася конференція CamundaCon 2020. На заході обговорювалася автоматизація процесів для хмарної середовища. Два дня в онлайн режимі відбувався обмін новинами серед ІТ-розробників, архітекторів та керівників напрямків. CamundaCon зібрали на конференції глобальне співтовариство Camunda, щоб обговорити передовий досвід і варіанти використання системи.

Уявіть, що ваші люди можуть ефективно працювати разом. Для того, щоб вони могли вибудовувати процеси, що прискорюють бізнес і поліпшують якість обслуговування клієнтів в потрібний час і з гнучкістю, яка може змінюватися, як тільки потреби бізнесу зміняться. А тепер подумайте про те, що процеси можуть керувати всіма людьми, системами і речами, які необхідні для досягнення відмінних результатів. І уявіть, що ви можете швидко зрозуміти будь-яку потенційну неефективність або вузькі місця, і поліпшити ці процеси у міру просування. Так ось – все це може бути досягнуто завдяки платформі Camunda.

На CamundaCon 2020 були представлені доповіді, в яких вендора розповіли більш детально про платформу Camunda і її можливості, про те, як автоматизувати будь-який процес в будь-якому місці, чи можливо одночасно використовувати ботів і автоматизувати процес. Також говорили про оркестрації і мікросервісах від етапу моделювання до впровадження в продуктив, про досягнення, які можуть прискорити роботу Camunda, аналітиці процесів з використанням Camunda Cockpit і Optimize. Цікаво було зазирнути в майбутнє автоматизації процесів таким, яким його прогнозують.

Крім цього, було представлено багато інших цікавих і актуальних тем, але про них та інші новини від Camunda, ми розповімо в наступних випусках. Звертайтеся до нас за детальною інформацією по роботі, підтримки та впровадження системи.

Integrity Vision займається автоматизацією бізнес-процесів і працює з Camunda багато років, забезпечуючи професійний комплексний підхід до вирішення поставлених завдань. Звертаючись за допомогою до нас, замовник може бути впевнений, що рішення буде впроваджено з використанням кращих технологій і підходів, так як ми постійно тримаємо руку на пульсі і слідкуємо за оновленнями вендора.

Вам може сподобатись
Рубрика: світ IT
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним