Нова сходинка у партнерстві з Cisco

Integrity Vision отримала Express Networking Specialization від компанії Cisco Systems, а також підтвердила свій партнерський статус Cisco Certified Select Partner. Вітаємо наших інженерів, які успішно пройшли сертифікацію, виконавши всі необхідні вимоги програми курсу!

Express Networking це перша спеціалізація в напрямку технологій, що об’єднує ключові рішення Cisco у сфері маршрутизації та комутації, безпеки й бездротових мереж. Спеціалізація дозволяє пропонувати клієнтам рішення по модернізації наявних кампусних мереж підприємств на основі Cisco Digital Network Architecture (DNA), а також реалізовувати рішення з організації та налаштування нових корпоративних бездротових і дротових мереж.

Отримання статусу Cisco Certified Select Partner говорить про зростання компетенції в продуктах Cisco і підтверджує професійний рівень знань, і навичок фахівців Integrity Vision. А головне дає можливість пропонувати нашим клієнтам нові можливості для побудови комплексних мережевих рішень.

Компанія Cisco лідер світового масштабу в області мережевих технологій. Цінність професійних сертифікатів Cisco підтверджена компаніями з усього світу. Тому Express Networking Specialization і Cisco Certified Select Partner характеризують нас, як надійного партнера, що пропонує тільки найкращі рішення для наших клієнтів.

Фахівці компанії Integrity Vision продовжують проходити навчання та сертифікацію, і вже найближчим часом у планах компанії отримання статусу Cisco Certified Premier Partner.

Сергій Гуліда

Керівник напрямку мережевих технологій

Вам може сподобатись
Рубрика: про нас
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним