Як Fidelity Investments автоматизувала більше 10 000 процесів завдяки Camunda

Компанія із понад 45 000 працівників автоматизувала бізнес-процеси і змогла покращити ефективність роботи команди та підвищити лояльність клієнтів. Партнер Integrity Vision —  компанія Camunda — поділилася цікавим досвідом автоматизації фінансової установи.

Fidelity Investments – американська фінансова організація, яка є однією з найбільших у світі, що керують активами. Вона допомагає 32 мільйонам клієнтів інвестувати заощадження, а 22 мільйонам підприємств – керувати програмами винагороджень персоналу. 

В понад 30-ти бізнес-структурах Fidelity Investments використовували застарілу програму по управлінню робочими процесами, яку розробили ще в 1990-х роках. Це було відчутною проблемою для компанії, яка намагалась покращити обслуговування клієнтів. Організація прагнула перенести на автоматизовану цифрову платформу понад 12 000 процесів. Для реалізації плану компанія обрала розробника програмного забезпечення для автоматизації процесів Camunda Services GmbH

BPM-система, зовнішні експерти та плоди нового рішення

Компанія впровадила нову та гнучку BPM-систему від Camunda, яка допомагає організувати та оптимізувати процеси. Для того, щоб перехід на новий формат роботи не був жорстким, організація провела навчання серед співробітників, що керують бізнес-процесами, як саме користуватися перевагами нової системи. 

Крім цього, компанія залучила ряд технологічних експертів, які поділилися знаннями із командою. В ході навчань, експерти використовували підхід Proof of Concept аби продемонструвати, як саме можна змінювати бізнес-процеси при автоматизації та оптимізації. 

Завдяки заміні застарілої системи на Camunda комунікація з клієнтами піднялась на вищий рівень, адже співробітники не змушені витрачати час на вивчення окремих транзакцій – тепер вони опрацьовуються автоматично. Це зрештою допомогло підвищити лояльність клієнтів Fidelity Investments.

В результаті впровадження BPM-системи компанія змогла автоматизувати понад 10 000 процесів, на які раніше організація витрачала велику кількість ресурсів. 

Компанія Integrity Vision першою в Україні отримала статус Camunda Gold Partner. Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам з питанням автоматизації. Обирайте для автоматизації бізнес-процесів компанії тільки відповідальних партнерів!

×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним