Віртуальні робочі столи — оптимальний варіант організації віддаленої роботи користувачів

Організація віддаленої роботи для співробітників компанії в умовах пандемії COVID 19 — це те завдання, з яким багато компаній зіткнулися в 2020 році вперше .

Серед безлічі варіантів організації віддаленої роботи найбільш комфортним і безпечним для корпоративних користувачів є варіант, який забезпечує доставку додатків і віртуальних робочих столів — VDI.

Віртуальні робочі столи забезпечують централізоване зберігання призначених для користувача даних, безпеку сесій і максимальний рівень комфорту так як віртуальні робочі столи можуть доставлятися на ноутбуки, планшети або смартфони.

Рішення VDI включає в себе серверну і клієнтську частини. Як клієнтських пристроїв можуть бути використані: тонкі клієнти, планшети, смартфони і ноутбуки.

Серверна частина рішення включає кілька компонентів: шлюзи доступу, балансувальник навантаження і брокер з’єднань.

Брокер з’єднань — це основний компонент, так як він стежить за тим, які користувачі підключилися, а також – які ресурси використовуються для сесії кожного користувача і звідки він підключається.

Для забезпечення стабільної роботи кожному користувачеві, який підключається до VDI, необхідно забезпечити гідний рівень смуги пропускання, в середньому — 128 Кбіт / с.

Таким чином, співробітникам підприємства, яке організовує віддалену роботу для своїх співробітників, забезпечуються комфортні і безпечні умови роботи.

Integrity Vision вже більше 10 років займається системною інтеграцією і має досвід реалізації проектів різного ступеня складності.

Ми пропонуємо впровадження проекту VDI на базі гіперконвергентного рішення Nutanix і Citrix, яке дозволяє реалізувати проект максимально швидко. У разі рішення Nutanix + Citrix, до складу рішення входять сертифіковані під гіперконвергентную інфраструктуру сервери Lenovo HX, програмне забезпечення Nutanix, програмне забезпечення Citrix і комутатори ЛВС Cisco.

 

Вам може сподобатись
Рубрика: продукти та рішення
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним