Trainee Java Developers: перші враження від стажування в компанії

Перша група стажерів в Integrity Lab зібрана і ділиться першими враженнями від стажування! Як це — отримувати практичні навички в IT-компанії? З якими складнощами хлопці зіткнулися? Ми попросили наших стажерів поділитися враженнями від перших тижнів в компанії.

Микита

Пройшло не так багато часу від початку мого стажування в Integrity Vision, і наразі можу впевнено сказати — процесом навчання я задоволений. Звісно, на початку стажування не обійтися без труднощів. У мене основні труднощі були з установкою, налаштуванням всього необхідного для роботи. Просто я до цього ніколи не працював в компаніях і не використовував aws, kube, jenkins і т.д. Буває складно розібратися — що для чого? як все це взаємодіє? 

В технічній частині дуже допомагає наш куратор курсу! Вона завжди відповідає на всі мої питання —  при необхідності зателефонує, щоб щось пояснити. Перший час у мене досить багато питань, і не завжди можна їх зібрати в купу, щоб за одну бесіду знайти всі відповіді. Взагалі, команда дуже дружня. Тому й проблем з вливанням в колектив у мене ніяких не було. Всі в команді дуже товариські.

Під час стажування хочеться набратися якомога більше досвіду, щоб по закінченню вже повноцінно влитися в компанію і працювати над проєктом.

Ігор

Сумувати в перші тижні стажування точно не доводиться! На тебе звалюється дуже багато нової інформації. Відносно всього: принципів і правил роботи компанії, організації робочого процесу, проєкту, на якому ти працюватимеш. Від цього в перші дні було трохи ніяково, але з часом все владналося і стало звичайним і звичним ділом. 

Перші завдання, які я отримав, були пов’язані з реальним продуктом компанії. І мені подобається, що результат моєї хоч і невеликої роботи видно на практиці. Звичайно, в процесі я стикаюся з браком своїх знань і мені доводиться швидко вчитися — практично кожен день я дізнаюся щось нове! І, звісно, це буває складно. Добре, що можна попросити допомоги у своїх старших колег. Вони завжди допоможуть —  підкажуть, розкажуть і покажуть, як і що потрібно робити. 

За 2 тижні я ще не сформулював для себе чітких планів і цілей. Зараз я просто вчуся і набираюся досвіду!

Руслан

Мої очікування перед початком стажування були такі: обов’язково має бути відповідальний, скіловий Team Lead, який буде з терпінням ставитися до юних Java Developers. Зазначу одразу — мої очікування виправдалися завдяки нашому Team Lead, яка попри свою роботу завжди знайде час нам допомогти. 

В компанії всі працівники дуже привітні та дружні, що морально дуже важливо. Усі піклуються про те, щоб наше перебування і навчання в компанії було безперешкодним, комфортним і цікавим. 

Звісно, складнощі є в кожній сфері та професії, тому і тут є деякі моменти. Але команда не залишає нас з ними наодинці — усі з радістю допомогають. 

Щодо цілей, планую розвиватися і покращувати свої скіли. І звісно —  насолоджуватися процесом!

Бажаємо стажерам-джунам цікавих проєктів, наполегливості та успішного проходження стажування! Тому що ви в крутій команді, хлопці!;)

Вам може сподобатись
Рубрика: наша команда
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним