Фехтування, ралі, бокс і йога: команда Integrity Vision про спорт як частину життя

Вдень – вирішення задач, постановка KPI та продажі, а зранку чи ввечері – боксерська груша, бігова доріжка та йога. Це – про команду Integrity Vision. Спорт є частиною нашої корпоративної культури. Багато людей тут знаходять свій вид спорту і це стає частиною життя. Чому спорт для нас важливий та як він впливає на якість життя – розповідаємо в матеріалі. 

 

Марина Коржова, керівниця маркетингового департаменту

Я вже багато років займаюсь в залі силовими та функціональними тренуваннями. Але регулярно, 3-4 рази на тиждень – останні 3 роки. Спорт допомагає тримати в тонусі весь організм і не лінуватися. Спалює гормон стресу і допомагає зберігати спокій в різних ситуаціях. 

Спорт мене дуже дисциплінує та допомагає триматись режиму. Поступово “потрібно” переросло в “хочу”. Тепер скільки б не було справ, я завжди знайду час для тренувань. Заняття в залі – це постійні виклики та розвиток. Я постійно покращуюсь ментально і фізично, адже в спорті є багато речей над якими потрібно вправно працювати. 

Для мене спорт – це передусім воля, щоб вставати зранку, не прокрастинувати, знаходити нестандартні рішення робочим задачам, не здаватись, коли здається, що виходу немає. Спорт – чудовий спосіб виховати в собі необхідні якості лідера. 

 

Андрій Рощенко, керівник технічного департаменту

Я у професійному спорті вже 17 років, займаюсь автомобільним ралі. Є календарний план згідно якого приймаю участь в етапах Чемпіонату України. 

В мене є певний інтерес до самої дисципліни ралі, до боротьби в цілому, до усіх великих складових перемог та невеличких нюансів цього спорту, які впливають на результат. Іноді просто хочеться адреналіну 🙂

Спорт розвиває. Організаційни моменти змагань допомагають у буденному житті. Багато сценаріїв, які я проживав в ході змагань, так чи інакше зустрічаються у повсякденному житті. Тож для мене спорт – це постійний розвиток в різних аспектах. 

 

 

Марі Габєлая, графічна дизайнерка

Я працюю дизайнеркою, це сидяча малорухлива робота, тож у спорті маю велику потребу. Тричі на тиждень займаюсь легкою атлетикою та силовими заняттями. 

Спорт дуже допомагає емоційно розрядитись. В моменти занять я абстрагуюсь від усього – роботи, життєвих проблем, просто працюю над собою і відчуваю себе живою. 

 

 

Ерадж Давлятов, керівник зі стратегічного розвитку 

Я почав займатись спортом у 8 років, ходив на дзюдо до 11 класу. Потім в моєму житті з’явився бокс і тайбокс. Крім цього, займався армреслінгом і ходив у тренажерний зал. Зараз займаюсь переважно бігом, стретчингом, боксом і відвідую тренажерку. 

Спорт – це частина мене. Я отримую від нього задоволення. Люблю досягати певні особисті рекорди. Це чудовий антистрес. Спорт сформував в мені сильні риси характеру: волю, дисципліну, терпіння, працелюбність та віру у себе. Ну і звісно ж – це покращення фізичного здоров’я та підтримка гормонального фону. 

Вміння досягати цілі, вірити в них, мотивувати інших – це теж все завдяки спорту.

 

Міла Підгорна, керівниця департаменту програмних рішень

Я займаюсь спортом з 2 років. Батьки прищепили любов, адже самі займались туризмом, мали власний тренажерний зал. В компанії ж я вперше спробувала йогу. Ми збирались на групових заняттях в дуже красивих локаціях і займались йогою на заході сонця. З тих пір роблю йогу щодня протягом 1 години. 

Займатись кожного дня мене мотивують відчуття, які я переживаю після тренувань. Це цілковите перезавантаження тіла і мозку. Навіть коли бувають дуже хардові дні, коли стомлююсь фізично і морально, після тренувань – день ніби починається заново. Ще один позитивний фактор – це те, що спорт дисциплінує. Якщо можеш змусити себе займатись регулярно, то й інші справи вдається робити системно. Так, я щодня читаю і вчу англійську, ніколи не відкладаю, який би не був важкий день. 

 

Женя Макаренко, продуктовий маркетолог

У різні періоди життя спорт був різним. Коли тільки прийшов в Integrity Vision, займався історичним фехтуванням. Тренувався майже 2 роки, потім перейшов на танці. Їх довелося кинути, бо отримав травми на фехтуванні. Зараз щоранку роблю спеціальний воркаут для підтримки себе в тонусі. 

Раз на тиждень ходжу на ковзанку, це також непогане навантаження. 

Для мене спорт – це нові, незвичні навички. Чи багато людей вміють фехтувати? Я от навчився. А ще спорт дає круті знайомства, які згодом можуть перерости у дружбу. 

 

 

Аня Худенко, асистентка генерального директора

Спортом почала займатись десь з 19 років: ходила на зумбу, кенго джампінг, фітнес, TRX та інші заняття. Зараз бігаю, займаюсь в залі, а віднедавна – пішла на бокс. Стараюсь займатись 2-3 рази на тиждень, і щодня стояти в планці по 2-3 хвилини. 

Часом, коли все ж пропускаю – відчуваю якусь неповноцінність життя, ніби чогось не вистачає. Спорт дає хороший настрій, впевненість та заряд бадьорості на цілий день. Найбільше люблю займатись зранку, перед роботою. 

Спорт допомагає мені бути більш зібраною, структурною і знаходити різні рішення для робочих питань та повсякденних задач. Регулярно займаючись спортом, я помічаю, що менше хворію або ж хвороба протікає легко та швидко.   

 

Ян Маківський, діджитал маркетолог 

Я займаюся тричі на тиждень загальною фізичною підготовкою, треную розтяжку в домашній атмосфері. Спорт не відпускає мене вже 12 років.

З одного боку, це — своєрідна форма медитації. Під час занять я прокручую усе, що відбулося зі мною за день/тиждень, можу придумати нові рішення чи просто побути на самоті з думками. Це можливість самозануритись, заспокоїтись, відпочити після розумових навантажень.

З іншого боку спорт тримає мене в тонусі та зміцнює імунітет у такі хворобливі часи.

 

Юля Моісєєва, менеджерка з продажів

Я дотримуюсь різноманіття у спорті: займаюсь бігом, домашніми тренуваннями, минулого року завдяки Integrity Vision познайомилася із йогою.

Бігаю переважно в теплу пору року, але прагну зміцнити цю звичку і займатись в холодну погоду також. До пандемії активно брала участь у марафонах.

Спорт не лише зміцнює мій організм, а й підвищує настрій. А гарний настрій – запорука успіху. 

 

 

Be strong – Be Integrity!

Вам може сподобатись
Рубрика: наша команда
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним