Як пройти випробувальний термін в Integrity Vision: поради HR і співробітників

Випробувальний термін — складний і водночас цікавий час для співробітника. В Integrity Vision — це період від одного до трьох місяців. Ми запитали у трьох співробітників компанії: яким був їхній випробувальний і які головні уроки вони взяли з нього? А ще запитали HR-менеджера про важливі рекомендації для тих, хто тільки починає свій шлях в Integrity.

Сергій Кухар — інженер-програміст

Найбільше під час свого випробувального терміну я переживав, що не виправдаю очікувань. І щоб цього не допустити — працював багато і старанно (і так, це було помічено та оцінено). Перед собою ставив завдання: освоїти продукт, з яким мені потрібно було працювати на той момент (IBM BPM), успішно пройти roadmap початківця, щоб якомога швидше влитися в роботу і приносити користь.

Мене надихали більш успішні, розумні, талановиті колеги, які мене оточували. Хотілося бути не гірше!

 • Поради новачкам:

Я раджу всім новачкам спочатку намагатися розібратися самостійно в робочих питаннях, але якщо не виходить — завжди звертатися за допомогою.

Богдан Шавло — пре-сейл інженер

Під час свого випробувального терміну найбільше хвилювався за те, щоб швидше влитися в колектив і знайти людей, з якими буде комфортно. Виявляється, хвилювався абсолютно марно.

Моїм основним завданням в цей час було показати свою користь для компанії. Думаю, новачкам варто робити акцент саме на цьому — якщо ви будете корисні компанії, якщо ваші ідеї знайдуть відгук, то все вийде.

Найбільше мене дивувало і тішило одночасно, що все відбувається поступово та усвідомлено. Немає ніякого поспіху і все націлено на результат, а не на процес — мені імпонує такий підхід з боку компанії.

 • Поради новачкам:

Пройти випробувальний термін в Integrity Vision досить просто. Головне правило — це брати участь в активностях і спілкуватися з колегами. Але це працює тільки в тому випадку, якщо все добре з твоєю компетенцією.

Ксенія Черняєва — PR-менеджер

Випробувальний термін для будь-якого новачка — це стрес. Хочеться показати себе з кращого боку в компанії, на початку шляху це буває складно (особливо, якщо ти прийшов в IT з іншої сфери — як це було у мене).

На мій погляд, під час випробувального потрібно розуміти — не тільки твою роботу оцінюють, але і ти оцінюєш компанію, в якій хочеш працювати. Тому важливо роззнайомитися з колегами, не боятися ставити питання, чесно зізнаватися, коли чогось не розумієш. І не боятися проявляти ініціативу!

Мене під час випробувального дуже мотивувала підтримка з боку колег і керівництва. Тут трапився важливий для мене match, адже колектив для мене — одна з найважливіших цінностей в роботі. А ще в компанії спочатку дуже мотивувала відкритість на всіх рівнях — завжди можна було приходити з ідеями, щось пропонувати, пробувати.

 • Поради новачкам:

Будьте сміливіше — ви вже тут, саме час проявляти ініціативу і брати на себе нові зобов’язання! Не хвилюйтеся через те, що спочатку все здається новим і незнайомим. Нехай це не заважає вашій роботі, отримання нових скилів і використанню наявних знань на благо компанії.

Поради HR-менеджера Ольги Кувічко

Випробувальний термін в компанії триває до трьох місяців (при успішному виконанні завдань, його можна закрити раніше). Це час знайомства кандидата з новою посадою, колективом, новими обов’язками. Тому дуже важливо на старті чітко окреслити разом з Team Lead свої завдання на випробувальний термін: з чим потрібно розібратися, які завдання виконати, за якими критеріями буде оцінюватися твій результат?

Твоя задача — показати себе з кращого боку і зрозуміти, які правила діють в компанії. Ти завжди можеш звернутися за допомогою / порадою до свого керівника або HR-менеджеру: цей шлях ти не проходиш наодинці, так як командна робота — одне з наших головних правил.

Є кілька базових рекомендацій, які зроблять твій випробувальний термін в Integrity Vision простіше і продуктивніше.

 • На самому початку обговори зі своїм Team Lead твої завдання на випробувальний термін: з чим потрібно розібратися, які завдання виконати, за якими критеріями буде оцінюватися твій результат?
 • Не бійся ставити питання, якщо щось не розумієш або не знаєш як зробити.
 • Будь допитливим — це твоя можливість отримати нові знання та досвід!
 • Не бійся помилок! Всі з чогось починали — ми вчимося на помилках. Якщо не виходить розібратися із завданням або ти зробив завдання неправильно — обговори це зі своїм керівником і разом ви знайдете вихід із ситуації.
 • У роботі дуже важливо приймати та питати зворотний зв’язок — особливо на випробувальному терміні. Це дозволить тобі розвиватися і покращувати свої навички.
 • Перед роботою (і на початку випробувального терміну) старайся краще пізнати компанію, в якій працюєш: якими продуктами вона займається, який стек технологій використовує, які цілі стоять у компанії. Цікався цінностями компанії та людьми, які в ній працюють — це допоможе тобі швидше адаптуватися.
 • Будь ініціативним! Намагайся самостійно зрозуміти, чим ти можеш бути корисний компанії та ділися своїми ідеями.
 • Бери на себе відповідальність за завдання, які береш в роботу. Від результату кожного залежить успіх всієї команди та проєкту. Твоя команда таким чином розуміє, що на тебе можна покластися і бути впевненим у виконанні твоєї частини роботи.
 • Якщо є якісь складнощі з комунікацією, організацією роботи, технікою, тебе щось не влаштовує або хотілося б по іншому — говори про це зі своїм тім лідом або ейчаром. Тут все зацікавлені в тому, щоб ти легко адаптувався, успішно справлявся зі своїми завданнями. Тому компанія готова надати тобі необхідну допомогу і підтримку.
Вам може сподобатись
Рубрика: наша команда
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним