Підсумки року Integrity Vision — майбутнє за сервісами

Компанія Integrity Vision довгий час була відома на IT-ринку як системний інтегратор, проте кілька років тому ТОП-менеджмент компанії зрозумів необхідність серйозних змін і прийняв рішення про трансформацію з інтегратора у продуктово-сервісну компанію. Вибір даної стратегії допоміг нам вдало пройти 2020 рік, закласти міцний фундамент на майбутнє та продовжити активний розвиток власних сервісних напрямків.

Цього року продуктово-сервісна трансформація торкнулася всіх напрямків Integrity: програмних рішень, інформаційної безпеки та інфраструктурних рішень. Ми провели реструктуризацію всіх напрямків і департаментів. Були вибудувані нові процедури і процеси, що дало можливість досягти нового рівня якості послуг, які надаються, знайшовши додаткову конкурентну перевагу на ринку. Обраний нами підхід дозволив пропонувати потенційним замовникам власні сервіси, розширити присутність на ринку СНД і реалізувати проекти, якими тепер пишається наша команда. Так, наприклад, ми успішно реалізували масштабний проект по впровадженню BPM-системи в одному з великих банків Азербайджану, заклавши фундамент для подальшої співпраці з Банком і отримавши визнання своїх послуг на ринку цієї країни.

За цей рік нам вдалося реалізувати ряд сильних проектів:

  • впровадження BPM-систем у крупних українських і зарубіжних банках;
  • перший на території СНД проект впровадження Anti-Fraud системи IBM Safer Payment в найбільшому банку України;
  • впровадження SIEM-системи в Українську нафтогазову компанію;
  • ряд інфраструктурних проектів за участю світових вендорів Hitachi і IBM для декількох з ТОП-10 банків України і СНД.

2020 рік для Integrity Vision став насиченим і в плані розробки власних продуктів. Компанія випустила відкриту версію власної чат-бот платформи для малого і середнього бізнесу. На даний момент платформа в безкоштовному демо-доступі — кожен бажаючий може спробувати зібрати свого чат-бота в конструкторі і запустити відразу в трьох месенджерах: Viber, Telegram, Facebook. Також ми активно розвивали експертизу в напрямку мікросервісної архітектури OpenShift за допомогою встановлення та налаштування платформи Red Hat OpenShift 4.5 у лабораторії Integrity Vision.

Другим важливим моментом в нашій роботі стало посилення і збереження команди в умовах Пандемії. Ми не просто зберегли команду, нам вдалося в значній мірі її розвинути. Це пов’язано з розширенням певних напрямків в компанії і появою нових. Безсумнівно, це відбувалося за рахунок того, що ми змінили стратегію і стали сервісно-продуктовою компанією. Так, нам вдалося не тільки зберегти всі робочі місця і заробітну плату, а й залишити виплату додаткової мотивації у повному розмірі. Компанія докладає максимальних зусиль, щоб співробітникам було комфортно працювати віддалено. Їхні домашні робочі місця облаштовані необхідною технікою та ортопедичними робочими кріслами. Крім цього, менеджери гнучко оновили правила комунікації та ведення проектів, адаптувавши їх під віддалений формат.

Третьою точкою розвитку нашої компанії значиться життєздатність корпоративної культури в умовах віддаленої роботи. Ми продовжуємо наш безперервний рух у напрямку здорового способу життя. Зараз це стало навіть ще більш актуально. Наприклад, корпоративна йога проходить за розкладом тепер в Zoom-кімнаті. Найближчим часом ми плануємо створити нові онлайн-заходи для команди, які призначені зміцнити взаємини співробітників: будемо збиратися на каву і грати в настільні ігри. Також ми створили корпоративну онлайн-бібліотеку, де зібрана найкраща бізнес-література і профорієнтаційні книги.

Ось так, вчасно обравши правильну стратегію і розподіливши пріоритети, Integrity Vision вдалося успішно пройти цей непростий рік і закласти надійний фундамент на майбутнє.

Вам може сподобатись
Рубрика: про нас
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним