Новий погляд на благодійність: як нам вдалося зробити збір коштів інтерактивним

Робити добро — набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд. Для цього потрібно всього кілька складових: гідна ініціатива, зацікавленість команди і, найголовніше — бажання допомогти.

Для Integrity Vision тема благодійності близька. Ми регулярно підтримуємо різні благодійні ініціативи, тому не змогли бути осторонь і цього разу. До Дня захисту дітей ми провели серед співробітників компанії благодійну лотерею. Її мета — зібрати кошти для благодійного фонду “Благомай”, які будуть направлені на покупку спортивного спорядження для дітей-сиріт з усієї країни. Таким чином, діти, що позбавлені батьківської уваги, зможуть активно та спортивно провести це літо.

Як ми все організували

Кейс проведення благодійної лотереї в компанії — вартий окремої уваги. Ще до того, як компанія прийняла рішення про участь у благодійному проекті, ми зрозуміли, що звичайний збір коштів серед співробітників нам не підходить. Розказати людям про проблему дітей — це одне, а зацікавити задля допомоги сиротам — це зовсім інший кут зору!

Тому ми створили формат благодійної лотереї — кожен співробітник міг придбати необмежену кількість білетів, які в подальшому брали участь у розіграші. Чим більше білетів придбано — тим вищі шанси на виграш призів! В якості призів були корпоративні сувеніри (блокноти, олівці, автоматичні стругачки) спортивні речі та речі для дозвілля (музичні колонки, японська гра для релаксу) а також супер приз — брендований рюкзак з наповненням.

Як результат, в лотереї прийняли участь 58,5% співробітників! Лотерея стала чудовим приводом зустрітися з колегами (що так цінно в умовах віддаленої роботи). Переможців ми обрали за допомогою генератора випадкових чисел. У підсумку, всі отримали море задоволення від формату та результату благодійної акції. Нам вдалося зібрати рекордну суму благодійних пожертв силами співробітників, що вважаємо чудовим прикладом командної роботи!

Про висновки та подальші плани

Команда Integrity Vision на власному прикладі в черговий раз довела — допомагати просто, коли є спільна ціль і бажання допомогти. Звісно, ми не збираємося на цьому зупинятися. Наразі маємо розуміння, що допомагати можна в цікавому для всіх форматі! Головний інсайт нашої лотереї в тому, що радість можна отримати не тільки від результатів збору коштів на благодійну справу, а й від самого процесу.

Бажаємо всім нам be kind — be Integrity! Далі буде!

Вам може сподобатись
Рубрика: наша команда
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним