Integrity Lab стажування: що кажуть девелопери-початківці про навчання в компанії

Друга група стажерів в Integrity Lab вже на фінішній прямій у своєму навчанні! Ми спитали у хлопців про їхні враження від стажування, складнощі в навчанні та висновки. 

Володимир

Із самого початку я розраховував на важкий старт, але влитися в процес було не важко. Все відбувалося так, як я люблю — було і є багато практики. Я вважаю, що це абсолютно правильний підхід, зважаючи на те, що усі джавісти-стажери мали вже свою базу знань. Ми писали навчальний проєкт та вчилися працювати в команді. До речі, робота в команді була найважчим етапом особисто для мене. Тому що тобі постійно потрібно бути синхронізованим з іншими розробниками.

Мені одразу дуже сподобався колектив компанії, тому влитися в нього було дуже просто. До того ж мені пощастило у перший же тиждень потрапити на корпоратив, де я зміг ближче познайомитися з моїми колегами.

Тепер щодо вражень від стажування. Протягом трьох місяців ми працювали над внутрішнім проєктом. За цей час я отримав хороший досвід роботи в команді та знання про те, як взагалі має виглядати розробка разом з іншими девелоперами. Також сильно підтягнув свої знання по інтернет-протоколах та відкрив для себе bpmn схеми. Загалом робота не схожа на ту, яку я коли-небудь робив. З цієї причини, усе, що ми робили було для мене цікавим досвідом.

Артем 

Перші тижні стажування мені дуже сподобалися. Я потрапив у дружню команду з якою відразу знайшов спільну мову. Так само дуже сподобалися наші куратори курсу. Навчальний проєкт ми швидко здолали та приступили вже до більш серйозного. З ним зараз теж не виникає проблем.

У стажуванні подобається набір використовуваних технологій для розробки програмного забезпечення. А саме використання Java EE. Завжди хотів покодити на ньому.

За весь період внутрішнього проєкту я гартувався, бо зустрічав чимало складнощів. Перший справжній проєкт відкрив мені очі, що в реальності не все так легко, як у підручниках. Потрібно багато думати й думати швидко. Зараз я вже вийшов на новий рівень, де приловчився до такого ритму. До того ж мій рівень самоорганізації та менеджменту різко підскочив, щоб адаптуватися до нових умов.

Євгеній

На стажуванні спершу все було доволі незвично і цікаво. Дуже багато нового: нові люди, багато нової інформації. Знадобилось декілька днів, щоб «налаштувати себе» під робочий графік, але через пару тижнів до всього звикаєш і робочий процес починає подобатись ще більше. На перших парах все виглядає доволі важко, але основна складність в тому, щоб навчитись впевнено опановувати нові задачі та правильно розподіляти робочий час. Хоча спочатку все ж довелось трохи «поовертаймити».

В компанії сподобалось багато чого. Перше — дружній колектив. Дуже прийшлась до душі «сімейна» атмосфера в компанії та те, що в будь-який момент можна звернутись з різними питаннями й тобі допоможуть. Друге — сподобалось, що заохочується і підтримується саморозвиток співробітників. Від розмовного клубу до різних чатів за інтересами та різних активностей, які пропонується. Третє — що навчання одразу проходить на реальному внутрішньому проєкті. Тут мінімум води та максимум потрібних знань і практичних навичок.

Два місяці стажування пройшли так швидко, що якось зрозумів це і не одразу. Отримав багато цікавого і цінного досвіду як з технічної частини, так і навичок роботи в команді. Зрозумів та усвідомив процес розробки та, у порівнянні з першими тижнями роботи, став відчувати себе набагато впевненіше. На додачу познайомився з великою кількістю нових цікавих людей, а також впорядкував розпорядок дня.

Бажаємо нашим стажерам невпинного розвитку та нових вершин у роботі. Далі тільки цікавіше!

Вам може сподобатись
Рубрика: наша команда
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним