Integrity Lab: 4 стажери отримали роботу в компанії

В Integrity Vision завершилась перша програма стажування Integrity Lab для розробників-початківців. 6 стажерів пройшли тримісячну програму, а 4 з них отримали пропозиції роботи в компанії. 

Як пройшла програма для нових членів команди та що від цього отримала компанія – розповідаємо нижче. 

Микита

Інсайти 

Ти ніде не отримаєш такий досвід, як на стажуванні. Бо приходиш і відразу потрапляєш у реальний проєкт з технічними моментами, з якими не зіштовхуєшся на навчальних курсах. Тут все набагато глобальніше і масштабніше. 

Порада

Якщо чогось не знаєш, не потрібно боятися питати, тільки так можна швидко навчитись новому. 

Євген

Про навички

Крім практичних технічних навичок стажування дало багато і по soft-скілам: робота в команді, співпраця з людьми з різних департаментів. А ще навчився оперативно виконувати завдання, бо є чіткі дедлайни на проєкти. Загалом дуже багато нового досвіду. 

Труднощі

Було складно влитись в робочий процес: мітинги, обговорення, не знаєш всіх технологій, але з часом нові знання і навички опановуються, до того ж, ментор, в разі чого, виправляє. 

“Коли ти робиш якісь фейли, саме тоді швидко вчишся, розумієш суть задач, як, де і що можна зробити”. 

Перехід зі стажування в роботу пройшов дуже плавно, бо сам період навчання був кілька тижнів, а далі — це вже робота над реальним внутрішнім проєктом для Integrity Vision. 

Ігор

Очікування

Я уявляв що це буде щось схоже на курси, що будуть так би мовити підводити до практичної роботи, але нас одразу кинули в роботу — і це якраз найкрутіше. 

Я не очікував, що мені одразу дадуть завдання по реальному проєкту. На звичайних курсах я б не мав можливості взаємодіяти з програмістами, аналітиками та іншими членами команди. Було круто брати участь в організації та побудові робочого процесу за допомогою спринтів — це було новим для мене. 

Навички

Те, що мені вже зараз допомагає завдяки стажуванню — це знання нових технологій Jenkins, Kubernetes. Також більше розібрався в тих речах, з якими вже мав попередній досвід. 

Руслан

Інсайти

Дуже сподобались мітапи, де ми розбирали конкретні теми із сеньйорами. Вони класно все пояснювали на практичних кейсах, відбувалася жива дискусія, тож інформація добре сприймалася. 

Наша менторка за власною ініціативою проводила для нас зріз знань кожних два тижні, де говорила, які пробіли варто закрити, що довчити. Це дуже допомагало. 

Навички

Під час стажування були моменти, коли потрібно було швидко вивчити щось. Я мало знав про одну технологію, тож довелось попотіти. В результаті, навчився швидко шукати інформацію в правильних місцях. Зараз це оптимізує мій час. 

Дана, Middle Java Developer, менторка

Про стажерів 

Хлопці були дуже вмотивовані. Від початку намагались працювати овертайм та на вихідних, щоб досягти хороших результатів. Я пояснювала, що це не добре, бо можна швидко вигоріти. Вже з середини стажування вони усвідомили, що варто працювати в міру і не забувати про особисте життя, адже такий підхід краще впливає на ефективність. 

Завдяки програмі стажування хлопці змогли спробувати конкретні технології і сферу загалом. Це чудова можливість визначитись із напрямом, зрозуміти, що подобається, а що — ні, через практичний досвід. 

Про особистий ріст

У співпраці з джунами вчишся структурувати свої знання. Зрозуміле і водночас просте пояснення можна надати тільки в тому випадку, коли сам глибоко розумієш тему і пам’ятаєш всі нюанси. 

Ментори, які навчають джунів, витрачають на це багато часу та енергії, але з іншого боку вони знаходяться в постійному повторення інформації та вчаться швидко і лаконічно пояснювати.

Підсумки

Програма стажування Integrity Lab для Trainee Java Developers завершилась успішно! Впродовж трьох місяців ми максимально вкладались в навчання та розвиток наших стажерів, давали постійний зворотний зв’язок, ділилися корисними порадами та відкривали широкі можливості для старту кар’єри в нашій компанії.

Для нас, як роботодавців, важливо вкладати ресурси в навчання молодих спеціалістів, щоб зміцнити свою команду людьми з новими ідеями та ініціативами. 

Перша програма стажування принесла позитивний результат для обидвох сторін. Для стажерів це стало хорошим трампліном, який допоміг отримати свою першу роботу в Integrity Vision, а для їхніх менторів — можливістю прокачати власні скіли. Та на цьому ми не зупиняємось. Попереду будуть анонси наступних наборів! Тож слідкуйте за нашими новинами. 

А ми поки радіємо, що в нашій команді з’явились чотири вмотивовані та відкриті до нового досвіду джуна-розробника.

Сподіваємось, робота з нами буде надихати вас на нові кар’єрні звершення! 🙂

Вам може сподобатись
Рубрика: наша команда
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним