IBM Safer Payments – надійний захист від шахрайських операцій

Коронавірус змусив увесь світ уникати фізичного контакту, що не могло не відобразитися на багатьох аспектах нашого життя. Щоб захистити українців під час здійснення грошових операцій, НБУ, спираючись на рекомендації Міністерства охорони здоров’я України, радить наступне:

1) замовляти й оплачувати продукти та товари онлайн,

2) не відвідувати банківські відділення й обирати дистанційне обслуговування,

3) здійснювати комунальні платежі за допомогою онлайн-сервісів банків або платіжних операторів,

4) в транспорті користуватися безготівковою оплатою за допомогою платіжної або транспортної карти.

Однак глобальний перехід на безготівкові платежі – це також ідеальне середовище для роботи шахраїв. Якщо у 2018 році зловмисники викрали з банківських рахунків українців 245 млн грн, то у 2019 році – вже 362 млн грн. Про це заявила заступник директора української міжбанківської асоціації членів платіжних систем ЄМА Олеся Данильченко.

Надійним помічником у боротьбі із зростаючим шахрайством виступає Anti-Fraud – автоматизована система протидії, яка аналізує всі транзакції, дії та поведінку користувачів. Через те, що час на прийняття рішень вимірюється в мілісекундах, швидкість – дуже важлива вимога до роботи системи. А IBM Safer Payments виконує аналіз транзакцій національного масштабу з показниками до 10 мл секунд, що є кращим результатом на ринку.

IBM Safer Payments забезпечує запобігання шахрайства в реальному часі для всіх безготівкових платіжних систем і в будь-яких каналах.

Також IBM Safer Payments володіє високим рівнем виявлення шахрайства й здатністю адаптуватися до нових схем. Поки середній показник виявлення шахрайства дорівнює 1:20 (на одне успішне виявлення припадає 20 хибних результатів), що негативно впливає на бізнес-процеси, за допомогою системи IBM Safer Payments можна досягти результатів 1:1 – 1:3. Крім того, система скорочує час і трудовитрати аналітиків на оновлення наявних моделей і розгортання нових. За допомогою машинного навчання створюються нові, максимально точні правила, які можливо застосовувати на ходу.

Зараз немає більш досконалих рішень, ніж автоматизовані системи, що базуються на аналізі транзакцій і поведінкових моделях, в поєднанні з машинним навчанням. Вони допомагають запобігати злочинам ще до того, як кошти будуть списані з рахунку. У мобільному та веб-банкінгу, в банках еквайрах і банках емітентах IBM Safer Payments забезпечує спокій для клієнтів і самих фінансових організацій.

Ось уже 10 років Integrity Vision тісно співпрацює з компанією IBM у всіх напрямках своєї діяльності. Починаючи з 2018 року наша компанія почала активно розвивати напрямок Anti-Fraud. За цей час ми збудували професійну команду, отримали унікальну експертизу і стали єдиною компанією на території України, яка пропонує своїм клієнтам систему IBM Safer Payments. Статус платинового партнера IBM говорить про найвищий рівень експертних знань з продуктів і рішень компанії. Про це свідчить те, що в кінці минулого року на MUK NovemberFest 2019 Integrity Vision відзначили як кращого крос-бренд партнера року за напрямком IBM.

Ніхто точно не знає, як довго ще триватиме історія з коронавірусом, але поки ви здійснюєте більшість своїх операцій онлайн, IBM Safer Payments перехитрить шахраїв і збереже ваші кошти.

Вам може сподобатись
Рубрика: продукти та рішення
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним