Як не проспати літо: розробники Integrity Vision про свої плани

Ми так довго чекали на літо й ось — на дворі вже кінець червня. Багато зроблено за цей час, але попереду ще два яскраві літні місяці, які треба провести активно та корисно! 

Інженери-програмісти IT-компанії Integrity Vision — Сергій Кухар, Микита Гайтанов, Роман Божок та Сергій Мусієнко — розповіли про те, як виглядають їх ідеальні літні (не)канікули.

Як зазвичай виглядає твоє літо? 

Сергій Кухар

Влітку я намагаюсь більше часу проводити на вулиці. Наприклад, в робочі будні виходити на вулицю в обідній час, а також на вечірню прогулянку. Окрім цього займаюсь спортом (окрім тих видів, що проходять у приміщенні), бігаю і, за бажанням, виходжу на відкритті майданчики, де з друзями граємо у настільний теніс. Вихідні стараюся проводити активно, на відкритому повітрі. Влітку ідеальні умови для зустрічі з рідними на барбекю!

Микита Гайтанов

Я завжди планую літо заздалегідь. У першій частині літа завжди переважає робота, у другій — знаходжу час для відпустки та відпочинку.

Роман Божок

Моє літо зазвичай виглядає так: я постійно знаходжуся або в пошуках кондиціонера (через нестримну спеку), або займаюся нагріванням води в каструлі (через сезонні роботи Водоканалу).

Сергій Мусієнко

На літній період завжди роблю деякі заготівлі. Типу — на день Конституції поїхати в гори або на день народження спробувати щось організувати й таке інше. Але в реальності більшість часу або відпочиваю, або імпровізую (імпровізація — це коли в четвер ввечері обдзвонюєш всіх знайомих із пропозицією поїхати кудись поплавати на каяках, поганяти на велосипедах або просто піти в похід з наметами).

Які професійні навички плануєш прокачати цього літа?

Сергій Кухар

Цим літом намагаюсь декілька годин на день витрачати на свій розвиток, заповнювати прогалини (з якими стикаюсь під час виконання своїх професійних обов’язків). Планую розвиватися як java розробник. Для цього використовую курси (наприклад, онлайн-курси Udemy), читаю професійну літературу, документацію.

Микита Гайтанов

Влітку я планую прокачати англійську в різних розмовних клубах, а також пройти різноманітні курси для особистого розвитку за різними напрямками. Впевнений, відкрию для себе щось нове!

Роман Божок

Планую пройти тренінги від компанії для роботи з Camunda. 

Сергій Мусієнко

Цього літа я записався на курс WordPress. Окрім цього вечорами під чай дивлюся відео про нові технології. Інколи, під настрій, програмую щось для  GIT репозиторію, щоб не застоюватися.

Як плануєш відпочити цього літа? 

Сергій Кухар

Плануємо відпустку з дружиною. Поки не обрали місце, куди саме поїдемо, але хочемо обов’язково з’їздити — щоб гарно закрити літо! Також плануємо відвідати рідних і близьких.

Микита Гайтанов

Планую відпустку в Карпатах. Мукачево, Ужгород, походи в гори, велосипеди, прогулянки, старовинні замки —  дуже люблю такий формат відпочинку!

Роман Божок

Цього літа планую поїхати на фестиваль машин до Карпат!

Сергій Мусієнко

Я не тільки планую — я вже багато чого зробив цього літа! 5 червня з друзями стрибнули з парашутом. 19-20 червня провели в пішому мініпоході на Букринський півострів. З 24 по 29 червня вирушаємо у нелегкий, але цікавий похід до Карпат —  на Мармароський хребет. Думаю, після такого червня пів липня буду просто відновлюватися!

А далі в планах тренуватися бігати —  хочу пробігти півмарафон. Також в планах запливи на каяках —  Дніпро з притоками ще не повністю мною вивчене. Якщо ноги після Карпат ще будуть працювати, планую багато кататися на велосипеді. І так — я відкритий до пропозицій цікаво та активно провести це літо!

Ми, в Integrity Vision, впевнені, що два літні місяці, що попереду — це чудова можливість прокачати свої скіли та відпочити на природі. Не втрачаємо такої можливості та готуємось до нових вражень і яскравого літнього відпочинку! 

Вам може сподобатись
Рубрика: наша команда
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним