Чат-боти, які полегшують роботу маркетолога

Чат-бот – маркетинговий інструмент, інтегрований з месенджером: Telegram, Viber або Facebook. Це – програмне забезпечення, яке самостійно виконує певний набір дій без вашої участі. Швидка і нескладна комунікація з клієнтом, оптимізація ресурсів маркетингу, скорочення витрат, легкість в експлуатації, виключення людського фактора – переваги використання інструменту. Чат-бот також надає можливість додатково автоматизувати етапи роботи з клієнтом, підвищити його лояльність, перевести частину нескладних завдань на “віртуального помічника”, отримуючи при цьому прямі продажі. Давайте розберемо, наскільки життя фахівця може покращитися за допомогою власного “віртуального помічника”. Які функції можна делегувати чат-боту? Тут починається найцікавіше!

Delorean bot

За допомогою цього бота можна поставити нагадування для всього. Ви просто пишете дату і повідомлення, а бот у потрібний час надсилає вам завдання, яке вам потрібно виконати.

SaveAsBot

Завантажуйте все, що захочете. Буквально: тексти описів, фотографії, відео і навіть IGTV з Instagram. Бот може дістати необхідну інформацію навіть із соціальних мереж Pinterest і TikTok.

Shema_cross_minus

Бот автоматизує крос-мінус в Google Ads. Це передбачає додавання мінус-слів у пошукові кампанії для запобігання конкуренції всередині аккаунта і максимально релевантного показу оголошень і CTR.

Voicybot

Незамінний для маркетолога інструмент. Потрібно запустити бот під час важливої ​​зустрічі і ви отримаєте її запис, а він переведе ваші голосові повідомлення в аудіо файли і потім конвертує в текст.

Memingbot

Потрібна швидка візуалізація для статті або поста? Як щодо мема? Просто надсилаєте картинку боту, пишете текст — готово.

TGhost_bot

Якщо вам потрібно оперативно поділитися фото або відео — зверніться до цього бота. Він сформує посилання, яке можна скопіювати і переслати далі. Перейшовши за посиланням, людина зможе завантажити і подивитися ваш файл.

URL2IMGBot

Бот робить повноформатний знімок сайту. Суть у тому, що скрін буде відображати всю сторінку так, якби ви її перегорнули до самого кінця. Фото можна завантажити у форматі png.

RetouchNeuroBot

Бот ретушує портретні фотографії. Ви можете завантажити фото в бот і вибрати потрібний формат обробки (від 0 до 200).

Ми перерахували 8 різних чат-ботів, у кожного з яких є свій повноцінний функціонал. А що, якби у відділу маркетингу вашої компанії був свій власний “віртуальний помічник”, який міг би виконувати будь-яку з цих, а також інших потрібних вам функцій. Уявили?

Наскільки ваше життя б спростилася?

Як мінімум, вісім чатів замінив би один. Такий чат-бот буде максимально простий у використанні. Створюйте функціонал, який зручний саме вам, оскільки він повністю підлаштовується тільки під вас. І нарешті, яким він буде — вирішувати лише вам. Ви зможете оптимізувати свої процеси з мінімальним бюджетом і ефективними результатами.

За допомогою такої платформи, як Integrity Bot Store, можна створити будь-який сценарій чат-бота. У конструкторі є всі необхідні інструменти для швидкого запуску бота, який буде відповідати вашим цілям: від особистих нагадувань до повноцінного помічника з продажів.

Створіть чат-бот самостійно і протестуйте всі можливості платформи! До 1 січня весь функціонал Integrity Bot Store доступний безкоштовно.

 

Вам може сподобатись
Рубрика: продукти та рішення
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним