Автоматизація для некомерційних організацій від Camunda

Відтепер некомерційні та громадські організації мають можливість у зручному форматі автоматизувати процеси на власних платформах. Партнер Integrity Vision — компанія Camunda — надає їм безкоштовний доступ до платформи Camunda, що дозволяє організаціям досягти повної автоматизації процесів.

Таким чином, організації, що керуються місіями, зможуть діяти ефективніше. Автоматизація розширить їхній вплив та охоплення. Про це йдеться в дописі блога розробника.

У чому суть такої платформи?

Для початку — трохи передісторії. На початку 2021 року Camunda запустила програму Camunda for Common Good (Camunda для загального блага), яка розрахована на некомерційні та громадські організації, що не можуть собі дозволити автоматизацію процесів на масштабі підприємства. В рамках програми учасники можуть безкоштовно отримати доступ до платформи Camunda, супутніх служб підтримки та послуг. Цим самим вони пришвидшують свою діяльність, розширюють вплив та горизонти організації. 

Відкрита і масштабована архітектура платформи дозволяє організаціям досягти повної автоматизації процесів.

За словами генерального директора та співзасновника Camunda Якоба Фройнда — ідея створити програму Camunda for Common Good виникла завдяки реагуванню компанії на COVID-19.

Компанія надала доступ до своєї корпоративної платформи та підтримку організаціям, які працюють над вирішенням проблем пандемії. З часом в Camunda вирішили розширити свою пропозицію, зробивши свої рішення доступними для будь-якої кваліфікованої некомерційної або громадської організації. Організації, які відповідають цим вимогам, отримують доступ до видання Enterprise Camunda, ресурсам для адаптації (включно з консультаціями та онлайн-тренінгами Camunda), а також постійну підтримку від групи експертів Camunda.

Хто вже скористався можливістю автоматизації платформи?

У своєму блозі автор згадує кейс з використанням платформи з автоматизацією процесів німецькою католицькою молодіжною некомерційною службою Heimstatt e.V. Bonn. Це одна з перших організацій, яка успішно використала пропозицію Camunda в рамках Camunda for Common Good.

Heimstatt e.V. Bonn керує двома молодіжними центрами та двома житловими проектами для молоді. За допомогою платформи автоматизації процесів Camunda організація мінімізувала процеси ручного адміністрування. Раніше на це доводилося витрачати час соціальним працівникам, а тепер вони можуть зосередитись на дітях, а не на питаннях документообігу.

Чим це цікаво моїй організації?

Якщо ваша організація є некомерційною або громадською — програма Camunda for Common Good доступна для вас. У вас є можливість автоматизувати процеси на платформі організації задля того, щоб зосередитись на основній місії організації, а не на поточних дрібних робочих питаннях.

Camunda забезпечує:

  • Безкоштовний доступ до Enterprise-продуктів компанії, щоб ви могли якомога швидше масштабувати операції;
  • Експертну допомогу вашим командам —  консультації та онлайн-тренінг;
  • Підтримку досвідчених команд компанії, що готові допомогти на кожному кроці.

Camunda вже довгий час є партнером Integrity Vision. Ми маємо спільне бачення на процеси автоматизації та завжди орієнтуємось на автоматизацію процесів із зручним для розробників підходом. Саме тому ми радимо обирати найбільш вигідні та прозорі інноваційні механізми для автоматизації ваших платформ та бізнесу.

Зробіть свою організацію більш зручною, прозорою та сучасною разом з Camunda. Обирайте для автоматизації бізнес процесів компанії тільки відповідальних партнерів!

Щоб подати заявку або дізнатись більше про програму відвідайте сайт компанії. Компанія Integrity Vision є ключовим партнером Camunda, тому ми завжди раді допомогти з питанням автоматизації процесів.

Вам може сподобатись
Рубрика: продукти та рішення
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним