7 чат-ботів, які підвищать вашу продуктивність

Напевно, ви коли-небудь думали про те, що витрачаєте багато часу на рутинні процеси: сортуєте листи, видаляєте поштовий спам, втрачаєте необхідну конкретно вам інформацію через інформаційний шум, контролюєте оплату рахунків і перевіряєте підписки. Але, зважаючи на всю цю багатопоточність можна сконцентруватися на чомусь і забути про щось дійсно важливе.

Наша команда зібрала для вас 7 чат-ботів, які допоможуть сфокусуватися на важливому, не загубитися в інформаційному шумі та заощадити на підписках.

s10ns_bot: економимо на підписках

Тренд останніх років — перехід на монетизацію через підписки. Навіть простий додаток для нотаток на IOS попросить у вас 5$ у місяць за створення резервних копій у вашому ж ICloud.

Сервіси для прослуховування музики, перегляду серіалів або зберігання даних теж коштують грошей. Плата може здаватися незначною, але за рік вона може перевищити вартість нового IPhone. Ще в 2018 техноблогер Іван Лучків розповів як він витратив на передплати 700$.

s10ns допоможе вам контролювати такі витрати. Функціонал бота мінімалістичний — потрібно вибрати валюту за замовчуванням і додати свої підписки. Бот покаже скільки грошей ви віддаєте за рік, місяць, тиждень. Ще одна корисна функція — нагадування. У день списання грошей чат-бот надішле вам повідомлення.

Плюси:

 • прості налаштування
 • бот безкоштовний
 • є підтримка
 • 9 популярних у світі валют

AximoBot: улюблені соціальні мережі в одній стрічці

Цей бот допоможе стежити за улюбленими блогерами у соціальних мережах, не відволікаючись на рекламу і записи інших людей. Зручна заміна старої RRS-стрічки.

Бот моніторить публічні Telegram- і Youtube-канали, публічних користувачів Instagram, TikTok, Coub, Twitter, Twitch, Periscope, блоги Livejournal, Яндекс.Дзен і Medium, користувачів і публічні групи VK і RSS-стрічки. Як тільки в акаунті, який ви відстежуєте, виходить новий пост, бот надсилає вам повідомлення.

AximoBot може збирати вашу стрічку в окремий канал або в групу. Бот вміє форматувати статті сам і використовувати Telegram View. Відмінно підійде для читання лонгрідів, розсилок та новинних сайтів.

Плюси:

 • прості налаштування
 • є безкоштовна версія без реклами
 • вміє моніторити більшість популярних майданчиків

Мінуси:

 • в безкоштовній версії чат-бот повідомляє про нові пости з 30-ти хвилинною затримкою

 @TempGMailBot: створюємо тимчасові поштові скриньки

Цей бот допоможе захистити основний аккаунт поштової скриньки від спаму. Він стане в нагоді для реєстрації на безкоштовні пробні періоди в інтернет-сервісах, а також добре підійде для отримання статей, досліджень і чек-листів, які надсилають в обмін на адресу електронної пошти.

На відміну від аналогів, бот безкоштовний і без реклами. Ще він не видаляє тимчасові поштові скриньки відразу, а зберігає їх до тих пір, поки ви не зупините його. Приємний бонус — всі адреси поштових скриньок видаються в доменній зоні gmail.com. Ви зможете використовувати їх для реєстрації в тих сервісах, які забороняють пошти з доменами на зразок tempmail.com

Не обійшлося і без ложки дьогтю — бот працює повільно.

Плюси:

 • безкоштовний і без реклами
 • поширюється тільки на доменну зону gmail.com
 • не видаляє поштові скриньки відразу

Мінуси:

 • затримки у роботі

@GmailBot: прискорюємо роботу з поштою

Офіційний бот від Google, який дозволяє управляти листами з Telgram. Бот фактично дублює функціональність сайту або програми. Можна переглядати листи, видаляти їх або відповідати прямо з месенджера.

Корисних кейсів у такого бота більше, ніж здається на перший погляд. Наприклад:

 1. Обробка нових замовлень. Потрібно було приймати нові заявки у невеликому інтернет-магазині, в якому працювало двоє людей. До сайту підключили чат-бота. Він допомагав вибрати товар і сформувати заявку. Після цього заявка приходила на окрему пошту і менеджеру приходило повідомлення в Telegram. Швидкість обробки замовлень скоротилася на кілька годин.
 2. Фільтрація вхідних листів. Якщо вам потрібно швидко відповідати на важливі листи, підключіть Telefeed до боту Gmail. Telefeed буде шукати потрібні листи за ключовими словами (наприклад, “проблема”, “резюме”) і повідомляти про них. Повідомлення від самого Gmail-бота можна буде відключити.

Плюси:

 • весь функціонал програми знаходиться в Telegram

Мінуси:

 • можна підключити тільки один акаунт

Telefeed bot: концентруємося на важливому

@tg_feedbot — бот, який економить час на перегляді каналів і читанні повідомлень у групах. Наприклад, ви перебуваєте в групі менеджерів з продажу, у якій 4 356 учасників. У середньому в день там пишуть 50-100 нових повідомлень. У вас немає можливості читати всі повідомлення підряд, але вам цікаво дізнаватися про нові кейси корпоративних продажів в LinkedIn.

Бот буде моніторити групу і пересилати в окремий канал всі повідомлення з важливими для вас ключовими словами. Наприклад, всі новини за запитом “продажі в LinkedIn”. Так, ми налаштували дві групи редіректу. В один канал бот надсилає обговорення про просування IT-продуктів, у другий — новини про компанії, за якими ми стежимо. Це зручно!

Плюси:

 • є безкоштовна версія і преміум-аккаунт на 3 дні
 • низька затримка — бот пересилає повідомлення практично миттєво
 • можна налаштувати пересилання повідомлень з груп, каналів або від конкретних людей/ботів

Мінуси:

 • недоступні фільтри за ключовими словами і є реклама в безкоштовній версії
 • складні налаштування

@ShopsFatherBot: створюємо інтернет-магазин

Назва говорить сама за себе — чат-бот створює інтернет-магазини в Telegram-ботах. Вам достатньо створити нового чат-бота в Botfather і отримати токен. Після цього потрібно відправити токен в ShopsFatherBot. Всі подальші налаштування відбуваються через ваш чат-бот, створений в Botfather.

Можна додати категорії товарів, самі товари і фотографії до них. З систем оплат підтримуються Qiwi-гаманець, Bitcoin і PayPal. Також можна створити англомовну версію інтернет-магазину.

Плюси:

 • швидкий запуск інтернет-магазину
 • повністю безкоштовний
 • прості налаштування
 • немає комісії за додаткових платежів

Мінуси:

 • немає можливості підключити сторонню платіжну систему
 • у вашому інтернет-магазині буде реклама цього бота

@Todorunt_bot: звільняємо час

Todorant — сервіс для тих, для кого не спрацював жоден таск-менеджер. Він допомагає відразу записувати завдання, розставляти пріоритети і фокусуватися тільки на одній меті. У Todorant є бот для Telegram, веб-версія, додатки для Android, Windows, IOS, Linux і MacOS. Не забули і про розширення для Chrome і Mozilla.

У цьому огляді зупинимося на Telegram-боті. Крім дублювання основних функцій, є веб-версія — записи, розставлення прыоритетыв та фокусування на завданнях.

У цього чат-бота є кілька цікавих фішок:

 1. “Дзен-режим”. Після його активації будь-яка інформація, яку ви напишете боту, перетвориться в задачу і додасться у ваш список. У звичайному режимі бот додає завдання тільки після команди /todo.
 2. Чат-бот вміє розшифровувати голосові повідомлення і перетворювати їх на завдання. Наприклад, по дорозі з роботи можна надиктувати боту, що вам потрібно купити в магазині. Завдання автоматично додається у список справ на сьогодні.

Безкоштовний пробний період триває місяць. Після цього сервіс запропонує вам купити підписку за 5$ в місяць або за 50$ в рік.

Плюси:

 • в основі сервісу лежить робоча методика планування
 • простий у використанні
 • можна делегувати завдання одне одному на інші акаунти
 • кросплатформеність
 • конвертація голосових повідомлень у завдання

Мінуси:

 • вартість вища, ніж у конкурентів
 • у додатку на Android і у веб-версії завдання не завжди синхронізуються один з одним

 

Сподіваємося, що ці сервіси допоможуть вам заощадити час, не втрачати концентрацію і досягати ще більше цілей у новому році!

Якщо ви плануєте створити свого чат-бота, спробуйте Integrity Bot Store. Це конструктор в якому можна запустити електронного помічника одночасно у Viber, Telegram або Facebook Messenger.

Вам може сподобатись
Рубрика: продукти та рішення
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним