4 принципи розвитку корпоративної культури у віддаленому режимі

Карантин вніс багато змін у всі сфери суспільного життя. Компанії змушені були відправити людей у ​​відпустку за свій рахунок або ж повністю переформатувати свою діяльність в онлайн-режим. Ті, хто ризикнули і пішли далі у цей непростий для бізнесу час, зіткнулися з новими викликами: компаніям треба навчитися жити у цій реальності, підтримуючи своїх співробітників і навчаючи їх нового формату роботи. З огляду на наявні обставини багатьом важко говорити про корпоративну культуру, оскільки вона не для всіх є пріоритетним питанням. Однак, ця складова важлива, так як саме зараз згуртованість колективу грає важливу роль. Те, як ми взаємодіємо одне з одним сьогодні – є показником рівня розвитку нашої корпоративної культури. І для досягнення високої ефективності команди потрібно продовжувати діяти, не втрачаючи темпу руху і слідуючи своїм орієнтирам. Адже, як вірно помітив Стів Джобс:

“… революційні зміни даються важче. Вони емоційно є набагато більш напруженими. І під час таких змін ти завжди проходиш через період, коли всі говорять тобі, що в тебе нічого не вийде.”

Integrity Vision звикли до прийняття та впровадження свіжих, прогресивних рішень. Тому тест на міцність був пройдений нами успішно. Ділимося своїм досвідом та інструментами, які допоможуть зміцнити корпоративну культуру в умовах віддаленої роботи.

Підтримуйте традиції компанії і розвивайте активність

Ми розуміємо, що у віддаленому форматі роботи активність співробітників може значно знизитися. Для того, щоб цього уникнути створюйте можливості, в яких люди могли б проявити свій потенціал і перенаправити увагу на інші завдання: придумуйте соціальні та спортивні проекти, залучайте команду у додаткові активності.

Освіжайте та підтримуйте спільні традиції. Наша команда проявила креатив і знайшла кілька способів, як це зробити. Integrity Vision вдалося яскраво відсвяткувати свій День народження онлайн. Це був цілий креативний процес створення відео привітання, наповненого нашої радісною енергією та позитивом, у який були залучені всі співробітники компанії. Ми також подбали про реальні подарунки: у День народження Integrity Vision кожен із засновників компанії отримав у подарунок торт із привітаннями. Таким чином, наша компанія стала подорослішала на рік, а ми стали ще ближчими одне до одного. Важливо пам’ятати, що завжди є вихід, в яких би обставинах ми не перебували.

Відбудуйте ефективну комунікацію

Робота не буде зроблена вчасно, якщо у вас немає злагодженої, органічної взаємодії між усіма відділами компанії. Люди звикли спілкуватися тет-а-тет в офісі і отримувати швидкі відповіді на свої питання. Тепер вони позбавлені цієї можливості, але роботи менше не стало. Будь-яка затримка в комунікації може поставити під загрозу своєчасне виконання завдань. Тому потрібно оптимізувати цей процес якомога швидше.

Наша компанія вирішила це завдання давно і максимально просто. Крім корпоративної пошти, де ведеться комунікація по пріоритетних робочих питаннях, кожен відділ та команда в цілому, мають свій набір телеграм-чатів і спільнот. Вони допомагають швидко обмінюватися думками та отримувати миттєвий фідбек на своє питання чи прохання. Серед спілкування у месенджері – робочі діалоги і групи по зацікавленості. Наприклад, у нас є планка-марафон, клуб любителів занять огою та інші спортивні співтовариства. Так, середньостатистичний працівник компанії підтримує комунікацію з командою приблизно у семи телеграм-чатах.

 

Регулярно влаштовуйте зустрічі команди онлайн

Безперервний рух залежить від кожної ланки вашого механізму. У віддаленому режимі роботи людині, яку б позицію вона не займала, може здаватися, що вона не така важлива для загального прогресу. Доведіть їй, що це не так: приділіть час тому, щоб всі були в курсі поточних справ компанії. Креативні мозкові штурми, загальні збори кілька разів на місяць чи квартал допоможуть стати ближче і бути ефективнішими.

Команда Integrity Vision щодня зустрічається онлайн для перевірки стану спільних справ. Облік завдань ведеться у різних програмах, які дозволяють прозоро відображати статуси виконання. Там же відбувається комунікація по етапах їх виконання, що допомагає спростити і прискорити процес. Практика особистих зустрічей стала для нас ще зручнішою і доступнішою. Так, із використанням Zoom, Webex та інших ресурсів для проведення онлайн-зустрічей з’явилася можливість бачитися частіше, що знову таки заощаджує наш час. Ясно, що це не замінить оффлайн-зустрічей, коли кожен може бачити один одного і обмінюватися особистої енергетикою. Два рази на місяць наша команда збирається для спільного планування безпосередньо в офісі.

Проявляйте довіру та пропонуйте допомогу

Довіра і підтримка – дві якості, присутність яких говорить про те, що колектив працює злагоджено, як годинник. Рівень контролю не повинен перевищувати межу відповідальності.

Кожна людина, яку ви найняли, є професіоналом своєї справи. Потрібно тримати руку на пульсі і виявляти свою готовність підхопити в будь-який момент, але не перекривати його дії. Адже так ви ніколи не виховаєте надійного фахівця, який вміє не тільки генерувати ідеї і виконувати технічну частину завдання, а й приймати рішення.

Для того, щоб не втрачати контроль і при цьому не звужувати зону відповідальності співробітника, ми прийняли для себе рішення збільшити кількість зустрічей онлайн-формату “one to one”, зробивши їх конструктивнішими, шляхом розширення кордонів обговорення: від дискусії про перспективи зростання компанії до розвитку конкретного співробітника в її межах.

За чотири місяці карантину ми усвідомили, що кожна ситуація, якою б вона не була, допомагає нам стати кращими. Адже, завжди є куди рости! Відтак, що працювало добре, тепер працює на відмінно. Більше того, деякі процеси ми залишимо в віддаленому режимі, оскільки це дає можливість заощадити наш ресурс. Наприклад, частину зустрічей можна проводити в онлайні. А планування за допомогою онлайн-інструментів загального доступу куди зручніше, ніж узгодження процесів із кожним членом команди окремо.

Для нас стало приємною несподіванкою виявити, що команда може працювати так само ефективно, зберігати свої традиції і принципи комунікації у віддаленому режимі. Тепер ми розуміємо – можливо все, і онлайн тепер значно підсилить наш оффлайн.

Вам може сподобатись
Рубрика: інсайти
Популярні
×
Оставьте свой номер и мы вам перезвоним